e-Devlet e-Bordro Maaş Sorgulama

e-Devlet e-Bordro Maaş Sorgulama. Devlet memuru aylık maaş öğrenme. e bordro alma, e devlet üzerinden maaş bordrosu alma. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında çalışan devlet memurlarının Ocak,  Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık 2018 maaş bordrosunu https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama adresinden sorgulayabilirsiniz.

e-Devlet Maaş Bordrosu Sorgulamak İçin Tıklayınız

E-Bordro Sorgulama

Listelemek istediğiniz bordro döneminin yılını seçiniz.

Listelemek istediğiniz bordro döneminin ayını seçiniz.
Aşağıdaki Liste karşınıza çıkacaktır.
Bordro Listesi
Ay Yıl Görüntüle
Ocak 2018 Görüntüle
Ocak 2018 Görüntüle

 

Bu hizmet devlet memurlarının kendilerine ait bordroları listeleyip bordro detaylarını görüntüleyebildikleri bir hizmettir.

E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Başbakanlık genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir. 4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamaz.

657’ye tabi çalışanların maaş bordroları, her ayın 14’ünde e-devlet üzerinden erişime açılıyor. Alacağı maaşı, kesintileri sorgulamak isteyenler, www.turkiye.gov.tr adresine şifreleriyle giriş yaptıktan sonra e-Hizmet kısmından e-bordro yazıp maaş bordrolarını görüntüleyebilecekler.

aylık bordro, bodro, bordro, Bordro bilgileri, Bordro hesaplama, Bordro sorgulama, E bodro, E bordro, E bordro maaş, e bordro maliye, E bordro muhasebat, E bordro öğrenme, e bordro öğretmen, E bordro sorgulama, e bordrom ,e maaş, E-bordro memur, E-bordro hemşire maaş, E-bordro doktor, meb E-bordro, milli eğitim E-bordro sorgulama, Ebordro kişi bordrosu Maaş, maaş bordrosu askeri,Maaş bordrosu öğrenme, Maaş hesaplama, maaş öğrenme, maaş sorgulama ,Öğretmen maaş bordrosu

(Visited 1.018 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir